خلاقانه ترین مدل کافی شاپ

این روزا خیلی‌ها برای انجام دادن کارهای روزمره و ملاقات هاشون، کافی شاپ‌ها رو انتخاب می‌کنن. پس شغل کافه داری این روزا به یک شغل پر درآمد تبدیل شده و این یعنی باید حواستون به رقبا باشه! محیط و دکوراسیون داخلی کافه‌ها نقش خیلی پررنگی رو در جذب مشتری داره. در واقع میشه گفت این دکوراسیون داخلی کافی شاپ هستش که می‌تونه اونو به یک مکان دنج تبدیل کنه. حالا اگه شما شغل کافه داری رو انتخاب کردید و دنبال اجرای دکوراسیون کافی شاپ برای جذب مشتری بیشتر هستید

اجرای دکوراسیون کافی شاپ به روش مدرن

طراحی کافی شاپ مدرن
یکی از پرطرفدارترین سبک‌ها برای طراحی دکوراسیون کافی شاپ، سبک مدرن است. اگر قصد دارید کافی شاپ خود را با این سبک طراحی کنید باید تمام لوازم و معماری بنا را به سبک مدرن در بیاورید؛ سیستم نورپردازی، مبلمان، لوازم دکوراتیو، دیوارها، کف، پیشخوان و هر آنچه در فضای کافی شاپ مدرن وجود دارد باید همسو با این ایده باشد.

طراحی کافی شاپ کلاسیک

از درب ورودی گرفته تا کفپوش، دیوار، لوسترها و صندلی‌ها در طراحی کافه به سبک کلاسیک اهمیت دارند. در این سبک توجه ویژه‌ای به عنوان کلاسیک مانند لوسترهای چند شاخه یا دیوارهایی با کاغذ دیواری طلایی و سفید وجود دارد. استفاده از چوب و مبلمان کلاسیک سلطنتی در این سبک به وفور دیده می‌شود.